We verwelkomen je graag voor een kennismakingsgesprek.

Heb je een vraag? Contacteer ons!

Praktijkhuis De Boom

Prins Boudewijnlaan 147
2610 Wilrijk

null

Vlot bereikbaar met bus 32 (halte Oosterveldlaan)

De 32 bus (Wegbeschrijving: Rooseveltplaats – Berchem Station – Edegem) heeft 36 haltes vertrekkende van Antwerpen Quellin Perron 1 en eindigend in Edegem Sint-Goriksplein. Bus 32 overzicht dienstregeling: begint normaal vanaf 00:00 en eindigt om 23:40. Normale dienstdagen: Maandag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag, Zaterdag, Zondag. Bijkomende informatie: 32 heeft 36 haltes en de totale geschatte ritduur voor deze route is ongeveer 34 minuten.
null

Gratis parkeerplaatsen voor fietsen en auto’s

Contacteer ons rechtstreeks

Griet Vigoureux

Gestalttherapeut & Systeemtherapeut
gsm 0472 90 86 53 – mail: griet@de-boom.be

 

Nadine Verhoeven

Gestalttherapeut & clown & vertelster van verhalen
gsm 0497 36 28 89 – mail: nadine@de-boom.be

 

Nadine Van De Schoor

Beeldende therapeut
gsm 0485 80 35 66 – mail: nadine.vandeschoor@gmail.com

 

Carmen Moens

Psychotherapeute
gsm 0473 44 02 50 – mail: carmen@de-boom.be

 

Leen Van Nyen

Experiëntieel en ontwikkelingsgericht psychotherapeut
gsm 0483 15 85 50 – mail: Leen@lerne.be

 

Vicky De Beule

Erkend diëtiste – nutritioniste
gsm 0467 07 30 07 – mail: myfoodcoachvicky@gmail.com

 

Sanaa Benzem

Life coach en Stress en Burn-out coach
gsm 0488 90 77 94 – mail: sanaa@de-boom.be

 

Tessa Liekens

Psychologisch consulente en Wandelcoach
gsm 0478 72 92 14 – mail: liekenstessa@gmail.com

Zvezdelina Triffonova

Energetisch therapeut & bach bloesem therapie & voetreflexologie
gsm 0479 66 26 23 – mail: zvezdelina@holistic-therapy-center.com

 

Karolien Deprez

Klinisch psycholoog
gsm 0471 87 75 00 – mail: karolien@de-boom.be

 

Jan Caus

Psychotherapeut & auticoach
gsm 0498 54 24 04 – mail: jancaus54@gmail.com

 

Kristel Van der Schoepen

Counseler & integratief psychotherapeute i.o.
gsm 0495 30 30 94 – mail: kristel@de-boom.be

 

Gregory Swerts

Psychologisch therapeut & energetisch therapeut
gsm 0492 27 22 76 – mail: gregory.swerts@gmail.com

 

Goedele Sprengers

Gezins- en systeempsychotherapeut
gsm 0483 15 85 50 – mail: Goedele@lerne.be

 

Christel Dudek

Life coach en rouw- en verliesconsulent
gsm 0465 02 83 90 – mail: christel@de-boom.be

Of gebruik ons Formulier

Vul onderstaand formulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.