We verwelkomen je graag voor een kennismakingsgesprek.

Heb je een vraag? Contacteer ons!

Praktijkhuis De Boom

Prins Boudewijnlaan 147
2610 Wilrijk

Algemeen nummer 0472 97 24 78

info@de-boom.be

null

Vlot bereikbaar met bus 32 (halte Oosterveldlaan)

De 32 bus (Wegbeschrijving: Rooseveltplaats – Berchem Station – Edegem) heeft 36 haltes vertrekkende van Antwerpen Quellin Perron 1 en eindigend in Edegem Sint-Goriksplein. Bus 32 overzicht dienstregeling: begint normaal vanaf 00:00 en eindigt om 23:40. Normale dienstdagen: Maandag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag, Zaterdag, Zondag. Bijkomende informatie: 32 heeft 36 haltes en de totale geschatte ritduur voor deze route is ongeveer 34 minuten.
null

Gratis parkeerplaatsen voor fietsen en auto’s

Contacteer ons rechtstreeks

Griet Vigoureux

Gestalttherapeut & Systeemtherapeut
gsm 0472 90 86 53 – mail: griet@de-boom.be

 

Nadine Verhoeven

Gestalttherapeut & clown & vertelster van verhalen
gsm 0497 36 28 89 – mail: nadine@de-boom.be

 

Nadine Van De Schoor

Beeldende therapeut
gsm 0485 80 35 66 – mail: nadine.vandeschoor@gmail.com

 

Conny Verstraete

Maatschappelijk werkster & interculturele hulpverlener
gsm 0472 53 43 96 – mail: conny@de-boom.be

 

Carmen Moens

Psychotherapeute
gsm 0473 44 02 50 – mail: carmen@de-boom.be

Zvezdelina Triffonova

Energetisch therapeut & bach bloesem therapie & voetreflexologie
gsm 0479 66 26 23 – mail: zvezdelina@holistic-therapy-centre.com

 

Karolien Deprez

Klinisch psycholoog
gsm 0471 87 75 00 – mail: karolien@de-boom.be

 

Jan Caus

Psychotherapeut & auticoach
gsm 0498 54 24 04 – mail: jancaus54@gmail.com

 

Kristel Van der Schoepen

Counseler & integratief therapeute
gsm 0495 30 30 94 – mail: kristel@de-boom.be

 

Gregory Swerts

Psychologisch therapeut & energetisch therapeut
gsm 0492 27 22 76 – mail: gregory.swerts@gmail.com

Of gebruik ons Formulier

Vul onderstaand formulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.